نواب مظلومانه شهید شد
دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام:
نواب مظلومانه شهید شد
دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام گفت: نواب صفوی مظلومانه در کشور شهید شد و حتی آن ها که به او معتقد نبودند بعد از شهادت بر او درود فرستادند.
دوشنبه 08 مرداد 1397
تعداد بازدید: 227 مرتبه
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی ،  محمد مهدی عبدخدایی در مجمع سالانه جمعیت فدائیان اسلام با اشاره به تاریخچه پیدایش جمعیت فدائیان اسلام در نجف گفت: نواب صفوی مظلومانه در کشور شهید شد و حتی آن ها که به او معتقد نبودند بعد از شهادت بر او درود فرستادند.

دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام به خاطره دیدار خود با شهید نواب ساعاتی قبل از شهادت اشاره کرد و گفت: آن شب نوبت من بود که در زندان بیدار باشم و گوشم را به سوراخ سلول گذاشتم و صدای نواب را شنیدم که به اطرافیان می گفت زودتر آماده شهادت باشید و قرآن می خواند و یک ذره ارتعاش ناشی از ترس در صدایش نبود. نواب فردی بود که بدترین تهمت را به جان خرید و آن شب می دانست که اعدام می شود.

عبدخدایی افزود: من شنیدم که نواب به همرزمان می گفت برادران من، ما شهید می شویم، به همسرم وصیت کردم زینب گونه در کوچه و بازار برود و بگوید که ما با آمریکا مخالف هستیم.

وی ادامه داد: وقتی می خواستند شهید نواب را تیرباران کنند ذکر الله اکبر می گفت و با صدای گلوله ها این صدا خاموش شد.

عبدخدایی با اشاره به اینکه شهید نواب صفوی در حوزه تحول ایجاد کرد افزود: جمهوری اسلامی ایران ضد استکبار و ضد آمریکاست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز همه قدرت ها بسیج شده اند تا مقابل جمهوری اسلامی بایستند افزود: این نوسات ارزی و مشکلات اقتصادی نباید در کشور وجود داشته باشد. باید مدیریت داخلی کشور اصلاح شود و این شرایط اقتصادی تغییر کند.

تنها بازمانده هسته مرکزی جمعیت فدائیان اسلام با بیان اینکه جامعه در یک ناشنوایی از مسائل دینی به سر می برد گفت: از خداوند می خواهیم به مسئولان قدرت و توان اداره کشور را بدهد اما اگر مسئولین نمی توانند این کشور را هدایت کنند باید کنار بروند.

عبدخدایی گفت: امروز عینا صدر اسلام است و همانطور که پیغمبر را در شعب ابی طالب محاصره کردند، ترامپ دیوانه هم می خواهد با ملت ما این کار را انجام دهد اما ما اجازه نمی دهیم. بنده 82 ساله هستم و می گویم که اگر خدایی نکرده آمریکا حمله ای به ایران کند در صف اول جنگ با دشمن و پشتیبانی از ولایت فقیه خواهم ایستاد.
انتهای پیام//