حاج احمد متوسلیان را فراموش نکرده ایم
مدیرعامل بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب:
حاج احمد متوسلیان را فراموش نکرده ایم
مدیرعامل بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی گفت: پاسداشت حاج احمد متوسلیان را وظیفه خود می‌دانیم و به ایشان می‌گوییم که ما شما را فراموش نکرده ایم و در این راه قدم برداشته ایم.
پنجشنبه 14 تير 1397
تعداد بازدید: 195 مرتبه
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی سعید گلشناس مدیرعامل بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی در یادواره سردار جاویدنشان حاج احمد متوسلیان که عصر امروز در سالن همایش مجموعه سرچشمه برگزار شد ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: یکی از اهداف ما از برگزاری این مراسم، انجام یک فعالیت کاملا مردمی بود؛ همانطور که این یادواره نیز با تلاش گروه فرهنگی جاویدنشان که یک گروه مردمی است برگزار شد.

وی با بیان اینکه توفیق خداوند می دانیم تا با برگزاری این مراسم قدمی در راه پاسداشت رشادت های حاج احمد متوسلیان و سه دیپلمات ربوده شده برداریم افزود: امروز که ما مدافعین حرم و مقاومت در یمن و بحرین و سوریه و لبنان داریم، همچنان در انتظار بازگشت حاج احمد متوسلیان هستیم که واقعا جایشان خالی است تا در کنار این عزیز در راه نابودی اسرائيل حرکت کنیم زیرا حاج احمد در خط مقدم مبارزه با اسرائیل بود.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی با اشاره به بخشی از سخنرانی تاریخی حاج احمد متوسلیان با این مضمون که " ما با ایمانمان مى‌‏جنگیم؛ جندالله با ایمانش مى‏‌جنگد. بگذار بوق‏‌هاى تبلیغاتى رسانه‏‌هاى صهیونیستى و سران اسرائیل به ما بگویند شما براى خودکشى آمده‌‏اید. ما ثابت مى‏‌کنیم که خون ما باعث خواهد شد که سرزمین‏‌هاى مقدس اسلامى از دست امپریالیزم آمریکا و این رژیم غاصب و فاسد صهیونیستى آزاد بشود" گفت: پاسداشت این مبارز والامقام را وظیفه خود می‌دانیم و به حاج احمد می‌گوییم که ما شما را فراموش نکرده ایم و در این راه قدم برداشته ایم.

وی گفت: جا دارد از تمام کسانی که برای برپایی این برنامه تلاش کردند تشکر کنم و اگر مدد شهدا نبود این برنامه ها به سرمنزل مقصود نمی رسید. کار دست شهداست و ما افتخار خادمی آن ها را داریم.

انتهای پیام//