برگزاری جلسات هفتگی مذهبی در سرچشمه
برنامه های هفتگی موسسه سرچشمه
برگزاری جلسات هفتگی مذهبی در سرچشمه
جلسات و برنامه‌‌های مختلف مذهبی در موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر(سرچشمه) با حضورعلاقه مندان در حوزه‌های فرهنگی_ مذهبی برگزار می شود.
پنجشنبه 30 آذر 1396
تعداد بازدید: 742 مرتبه

به گزارش روابط عمومی سرچشمه، موسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر(سرچشمه) به منظور اعتلا و نشر معارف مذهبی و اسلامی و همچنین در راستای فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی خود برنامه‌ها و جلساتی را در ایام هفته برگزار می نماید.

این برنامه‌ها همچون سنوات قبل از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد هفتاد و دوتن موسسه، با حضورعلاقه مندان در حوزه‌های مختلف مذهبی و فرهنگی انجام می شود.

از جمله این جلسات هفتگی می توان به؛ جلسات محفل انس با قرآن توسط دکترمحمد حسین سعیدیان(شنبه ها)، تفسیر تمدنی قرآن توسط حجت الاسلام والمسلمین اکبرنژاد(یکشنبه ها)، تفسیر صحیفه سجادیه توسط حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری(دوشنبه ها)، تفسیر نهج البلاغه توسط دکتر محسن اسماعیلی(چهارشنبه‌ها) اشاره کرد.

شایان ذکر است، مراسم هییت عزاداری و قرائت دعای توسل(سه شنبه‌ها)، قرائت دعای کمیل (پنج شنبه‌ها)، با حضورمادحین و عاشقان خاندان عصمت و طهارت علیهما السلام اجرا می شود.

از جمله تمهیدات درنظر گرفته شده برای رفاه علاقه‌مندان برای حضور در این جلسات، مهیا بودن فضای مهدکودک و استفاده از پارکینیگ است.

لازم به یادآوری است؛ این برنامه‌ها از اقامه نماز مغرب و عشاء درموسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر(سرچشمه) واقع در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی پوراست و ورود برای عموم علاقه‌‌مندان رایگان می باشد