چهارشنبه 29 فروردين 1397
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه:
img
تعداد بازدید: 15 مرتبه
حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری با بیان اینکه ترسیم سیمای قیامت از معجزات قرآن کریم است، گفت: خداوند در قرآن کریم با تصویرگری قیامت حجت را بر انسان‌ها تمام کرده از این رو آیات قیامت از معجزات قرآ...
دوشنبه 27 فروردين 1397
حجت الاسلام والمسلمین اکبرنژاد :
img
تعداد بازدید: 28 مرتبه
رییس موسسه فقاهت و تمدن‌سازی اسلامی با بیان اینکه استحکام و اقتدار حکومت اسلامی با پرداخت زکات تامین می‌شود، گفت: اگر ثروتمندان زکات مال خود را پرداخت کنند فقیری در جامعه اسلامی یافت نمی‌شود .
سه‌شنبه 21 فروردين 1397
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:
img
تعداد بازدید: 31 مرتبه
حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در ادامه سلسله جلسات شرح صحیفه سجادیه گفت: ماه رجب از نظر ملکوت زمان نقطه اتصالی بین بندگان خدا و آن رزقی است که وعده داده شده است.
شنبه 19 اسفند 1396
همزمان با میلاد مبارک حضرت زهرا(س)
img
تعداد بازدید: 218 مرتبه
به مناسبت ایام الله نیمه شعبان کانون‌های مهدویت دانشجویی کشور«انوار مهدی(عج)» با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران برگزار می‌کند: چهارمین همایش سراسری کانون‌های مهد...
چهارشنبه 16 اسفند 1396
حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری:
img
تعداد بازدید: 207 مرتبه
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با اشاره به اینکه انسان با قرآن کریم می‌تواند به کمال برسد، گفت: قله ایمان همان مقام یقین است که با شهود علیین همراه می‌شود .
شنبه 12 اسفند 1396
دکتر محسن اسماعیلی:
img
تعداد بازدید: 224 مرتبه
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دین مداری منشأ ایجاد الفت و وحدت بین مسلمانان است، گفت: دشمن برای سست کردن وحدت مسلمانان دست به نابودی دین با ضد دین زده است.
صفحه 1 از 83
   
   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10